Fitness Lifestyle slider Zdrowie

ZŁAP SWÓJ BALANS Z CHIAS I YOGA BEAT

GALERIA ZDJĘĆ: KLIKNIJ NA ZDJĘCIU W PRAWO!

Co to był za trening!!!

W minioną niedzielę 28.05 w Yoga Beat studio, które mieści się w samym sercu Warszawy, w Hali Koszyki, odbył się trening jogi. Trening pt. „Złap swój balans z CHIAS i Yoga Beat” poprowadziła energetyczna Karolina Erdmann, która jest założycielką Yoga Beat.

Trening zorganizowany został przez markę płynnych przekąsek CHIAS, która zgodnie z filozofią firmy produkuje zdrowe, naturalne, pełnowartościowe płynne przekąski na bazie nasion chia. Proste w obsłudze, gotowe do spożycia, zamknięte w butelce nasiona chia w towarzystwie naturalnych soków, to świetna alternatywa drugiego śniadania, podwieczorku, czy szybkiego posiłku po treningowego. Jeśli obserwujesz mój profil, z pewnością nie raz widziałaś/eś mnie w towarzystwie butelki Chiasa.  Nazywam się #chiaslover. Spróbój ich sam/a, a z pewnością dołączysz do chiasowych loversów. Ogromną zaletą tych przekąsek jest ich skład. Nasiona chia same w sobie mają ogromną moc wartości, o których możesz przeczytać tutaj. Do tego płynne przekąski Chias nie posiadają barwników, aromatów i dodatku cukru! Wszystko co w nich znajdziesz jest w pełni bezpieczne i zdrowe dla Twojego organizmu. Spróbuj i Ty! Jeśli nie wiesz gdzie ich szukać, sprawdź tutaj.

Wspólny trening jogi to świetna okazja do przedstawienia miłośnikom zdrowego trybu życia nowych produktów marki. Do rodziny Chias dołączyły 2 nowe płynne przekąski funkcjonalne:  Energy oraz Harmony. Energy, jak sama nazwa wskazuje dzięki swoim składnikom tj. naturalna kofeina i ekstrakt z guarany, pobudzają organizm do działania, zastępując tym samym filiżankę kawy lub niezdrowego energetyka. W moim obecnym stanie idealnym funkcjonalnym Chiasem jest Chias Harmony, na bazie wyciągu z melisy i rumianku relaksuje mój układ nerwowy po aktywnym i pełnym wrażeń dniu. Uwielbiam jego smak! Sam/a wybierz czego potrzebujesz. Zasmakuj i się zakochaj!

Trening nowatorskiej yogi beat, to bardzo intensywny trening. Dziewczyny potrzebowały zatem pobudzenia i dodatkowej siły w postaci Chias Energy. Ja musiałam zwalniać tempo lub zamieniać ćwiczenia, które w układzie yoga beat nie były w pełni przeznaczone dla mojego ciążowego brzuszka. Świadomość i wiedza w tym temacie pozwoliły mi rozsądnie ocenić co mogę, a czego nie należy robić, dzięki czemu bawiłam się świetnie, zmęczyłam się, a mały w brzuszku spokojnie sobie spał i nie przeszkadzał mamie w chwili dla siebie. Przy tej okazji zachęcam Cię przyszła mamo do aktywnej ciąży. Z pewnością wpłynie to na Twoje zdrowie i ogólne dobre samopoczucie. Koniecznie skonsultuj się ze swoim lekarzem, który da Ci zielone światło do ćwiczeń, a trener/ka, która prowadzi zajęcia z kobietami w ciąży poprowadzi Twoje treningi w tym czasie.

Jednym słowem event w pełni udany! Super trening! Świetna prowadząca Karolina! Muzyka pierwsza klasa! I Chias w gotowości przy macie! Dziękujemy Chias za wspólny trening! Chcemy więcej i jeszcze więcej takich spotkań w gronie aktywnych, energetycznych i pozytywnych ludzi!

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply