Food slider

Jamiiiii Ojami

Drogie Mamy, Kobiety zapracowane, Tatusiowie, Partnerzy i Zakochani… przedstawiam Wam formułę, która nie raz uratuje Wam domowy obiad, romantyczną kolację we dwoje, czy posiłek dla Przyjaciół.

Kiedy wyjście do restauracji nie wchodzi w grę, kiedy chcesz zrobić coś pysznego i oryginalnego w domowym zaciszu, pojawia się 100 pytań… co ugotować, jak ugotować, z czego ugotować i 1000 obaw…ja nie potrafię zrobić nic poza jajecznicą, przypalę, przesolę, nie wyjdzie, a mam tak mało czasu w ciągu dnia. I wtedy na pomoc przybywa Ojami 😉

Ojami, to oszczędność czasu i pieniędzy. Masz ochotę przygotować wykwintny posiłek, a nie masz doświadczenia. Robiąc zakupy szukasz tych wszystkich egzotycznych składników, marnując resztę niewykorzystanych z nich części. Tracisz czas na zakupy i przygotowanie, kiedy masz go tak niewiele.

Ojami zrobi za Ciebie zakupy oraz dostarczy do Twojego domu przygotowane, gotowe produkty w ilości potrzebnej do przygotowania posiłku. Otrzymujesz wszystkie produkty łącznie z przyprawami! Przygotowanie dania staje się jeszcze prostsze i szybsze! Dodajesz składnik po składniku według przepisu, który otrzymujesz! Proste? Bardzo!

Mój przykład:

W środę wieczorem internetowo zamówiłam wybrane przez siebie danie ( TONKOTSU RAMEN). Chciałam przygotować obiad dla męża, który w piątek wracał do domu po tygodniowej służbowej podróży. Wybrałam jego ulubioną zupę ramen. W piątek po przebudzeniu, pod drzwiami już czekała paczka od Ojami. Tego dnia miałam sporo spraw na głowie i mało czasu na przygotowanie posiłku. Nie sądziłam, że przygotowanie tak wykwintnego obiadu zajmie mi 15min!!!

Rozpakowałam produkty, przeczytałam instrukcję/sposób przygotowania i krok po kroku dodawałam kolejne składniki. Po 15 minutach obiad czekał na stole, a mąż był zachwycony pomysłem i smakiem. Co prawda przyznałam mu się, kto był moim pomocnikiem w tej sprawie, ale przecież nikt nie musi wiedzieć 😛 Bądź MasterChef’em w swojej kuchni 😉

Smacznego z Ojami 🙂

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply
    Biowitalni
    23 maja 2017 at 00:07

    Ale super! Nie miałam pojęcia o czymś takim!

  • Leave a Reply