Lifestyle slider

Idzie NOWE…

Kiedy wirtualny świat przestaje takim być i zmienia się w prawdziwość, realizm i surrealizm…

Wtorkowy, wczesny wieczór… Waszawa, najpiękniejszy hotel w Polsce i grupa fantastycznych, mądrych,  inteligentnych, pięknych Kobiet… To nie zgrupowanie Miss Polski, a spotkanie na szczycie wyróżnionych Kobiet, które chcą od życia więcej, mimo często dramatycznych przeżyć. Mają odwagę by zawalczyć o swoje szczęście. Nie boją się podejmować trudnych,  życiowych decyzji.

Kim są te Kobiety??? Odpowiedź brzmi: Kobiety Nowej Ery!!! Wyróżnia je odwaga, miłość do samych siebie i ludzi, szczęście, siła, życiowa mądrość, wysoko podniesiona głowa, szacunek do siebie i innych, asertywność. Są to Kobiety waleczne w życiu, silne wewnętrznie, a zarazem delikatne i szlachetne. Mają czelność brać to, co się im należy! A należy im sie szacunek, miłość, wierność, wsparcie, przyjaźń,  czas i wszystko o czym tylko zamarzą. Bo takie są właśnie Kobiety Nowej Ery!

I nie myl powyższych cech z próżnością, egoizmem, zarozumialstwem i innymi mało zacnymi cechami. One kochają najbliższych,  ale też chcą być kochane. Dają z siebie w życiu maxa, ale również oczekują od bliskich oparcia i pomocy.  Mają super moc i są szalenie inteligentne. Poznałam je! Na czele z przywódczynią tego stada Joanną Przetakiewicz! To ona nas wszystkie zaprosiła i ugościła jak najbliższe przyjaciółki.  Wyzwoliła w nas chęć do głośnego mówienia o swoich pragnieniach i potrzebach.  Dawajmy siebie bliskim, ale nie bójmy się mówić o swoich marzeniach i potrzebach.  Budujmy szczęście zaczynając od siebie, a następnie przekazujmy je innym. Pokochajmy siebie, a będziemy w stanie dać miłość ludziom. Bądźmy sobą , bo tylko tak możemy zbudować szczere relacje.

Miejsce piękne, miejsce niezwykłe. Tak niezwykłe jak towarzystwo i magia, która nad nami wisiała. Wszystko ułożyło się w nieprawdopodobnie energetyczną całość.  Żadne słowa nie są w stanie opisać emocji, jakie towarzyszyły miejsu. Wszystko było takie prawdziwe,  a jednocześnie surrealistyczne. Historie wypowiedziane głośno wzruszały, rozśmieszały lub powodowały nieprzyjemny dreszcz na skórze.  Na szczęście większość z nich ma szczęśliwe zakończenie lub jest na etapie pozytywnych zdarzeń.  Chciałabym Wam każdą z tych historii tutaj przedstawić,  bo są niezwykłe,  inspirujące i budujące.  Jestem pewna,  że wiele z Was wyciągnie z nich masę dobrej energii i siły do walki o swoje szczęście! To będzie pewien cykl. Tyle historii , ile pozwolą mi na łamach bloga opowiedzieć ich bohaterki.

A Ty? Jesteś z ERY NOWYCH KOBIET? Wyróżniają Cię powyższe cechy? A może to Tobie brakuje odwagi i wsparcia? Dołącz do naszej Armii! Razem możemy WSZYSTKO!!! To nie Sekta! To REWOLUCJA!!! Mająca na celu miłość i szczęście Kobiet, ich rodzin i otoczenia.

Z wyrazami miłości,

K.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply